Oğlak Burcu ( 22 Aralık – 19 Ocak ) : Oğlaklar genelde işten dolayı hep meşgul olurlar. Tembel olmayı hiç sevmiyorlar tembellik konusundan uzak durdukları için boş vakitlerinde bile her zaman uğraşılacak iş bulurlar. İnsan ilişkilerini kurarken utanır ve çekinirler bunlardan dolayı çevresi fazla bulunmaz. Fakat kurmuş oldukları arkadaşlıkların temelini sağlam atarlar güvenilir dost canlısı olmayı tercih ettikleri için olsa gerek. Sır tutulacak konuları kesinlikle bir başkasına yetiştirmezler bu yüzden arkadaşlarına güven verirler ama güven verdikleri insandan da aynı şekilde beklentileri olur. Çalışkan bir bedene sahiptirler hedeflerine başarıyla ulaşmak için geceli, gündüzlü çalışabilirler. Bilirsinizki hayat’ta çalışanı Allah’ta sever kulda oğlaklarda bazılarının sevgisini bu konu yüzünden kazanırlar. Yardıma ihtiyaç duyan herkese eli açık ve hoşgörülü davranırlar. Yardım severlikleri yüzünden çevresindekilerce takdir edilirler. Vücutları hastalıklara karşı dayanıklıdır ama dişleri ve kemikleri bakımından hastalığa yenik düşebilirler. Bundan dolayı genellikle egzersiz yaparak kemiklerini güçlendirirler yaşantıları garanti olsun diye. Kiloda sorun yaşamazlar ve güzel cilt yapısına sahipler

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!