Kış aylarımızın vazgeçilmez korkusu olan öksürük her yaştaki insanlarımızın karşılaşabileceği rahatsızlıklardan biridir. Genelde öksürüğün acısını, ağrısını küçükler kaldıramaz. Çünkü gıcık tuttumu şiddetli öksürük gerçekten baş ağrısı bile yaratabiliyor. Durum böyle olunca bu öksürük denilen o gıcık şeyi bitkisel çay yöntemleriyle azda olsa kesebilirsiniz. Mesela içip de öksürükten azda olsa kurtulacağınız sıcak çay çeşitlerinin ismini şöyle sıralayabiliriz. Sizde kendinize göre uygun olanı seçip sıcak şekilde için o nefret ettiğiniz şiddetli öksürükten kurtulun.
1] Ihlamur 3] Zencefil
2] Adaçayı 4] Zerdeçal
Hazırlanışı; Yukarıda yazmış olduğum bitkileri çaydanlıkla çay demler gibi kaynattıktan sonra şeker yerine bal kullanarak tatlandırın ve için. Emin olunki bu uygulamadan sonra öksürükten kurulacaksınız. Ben bunlardan içmek istemiyorum ilaç tedavisiyle bu öksürmeyi keseceğim diyorsanız eczanelerde bulunan öksürük şuruplarından faydalanın. Ama size önerimiz doğal bitkisel olan yöntemleri denemeniz. Herkese geçmiş olsun.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!