Osmaniye’nin hastaneleri deyin ilk akla gelen devlet kurumları oluyor! Nedeni açık bir şekilde ortada bazı hastanelerden daha azimli ve başarılı çalışan ekibe sahip olmalarından kaynaklanıyor olsa gerek. Çünkü özel hastanede tedavi olan bir hasta mani konusunda cebini boşaltabiliyor ama devlet çatısı altında olanlar mani konusunda zarara girmiyor. Devletimiz tüm halkın ve çocukların tedavi masraflarını karşılıyor. Sizlerde devletimizin kuruluşu olan hastanelerden faydalanmak için ilk önce telefonla randevunuzu alınız. Daha sonra tedavinizi olmak üzere hastanenin yolunu tutunuz.

Osmaniye Dev. Hast. Telefon Numarası: (0328) 826 12 00

Vatan AYDIN

Vatan AYDIN, 2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor. Ümit ediyorum ki sitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip, sohbetlerinizi yeni arkadaşlıklarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter YouTube 

Bir önceki yazımız olan Camfrog Türkçe İndir başlıklı makalemizde Camfırog Yükle, Camfrog Son Sürüm İndir ve Türkçe Camfrog Programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!