Bu haber ayrıntılar geldikçe güncellenmektedir:

OSTİM’de bulunan Mega Center’da büyük bir patlama meydana geldi. İçişleri Bakanı Beşir Atalay, OSTİM’de iş yerinde meydana gelen patlamada, 4 kişinin hayatını kaybetmişti, son gelen bilgilere göre ölü sayısı 7’ye yükseldi.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, patlamada ölenlerin 7’ye yükseldiğini 27 kişinin de yaralandığını bildirdi…

Ostim Sanayi Sitesi’nde bulunan Mega Center içindeki jeneratör üretim tesisinde patlama meydana geldi. Patlamanın gaz sıkışmasından kaynaklanmış olabileceği iddia ediliyor. Patlamanın yaşandığı dört katlı binanın iki katı tamamen çökerken, binanın içinde enkaz altında kalanlar oldu.

40-50 işçinin çalıştığı üretim tesisinde yaşanan patlamada, çok sayıda yaralı olduğu bildirilirken, ölenlerin de olabileceği belirtiliyor. 

Patlamadan ilk görüntüler / GALERİVİDEO

AYGÜN: BİNADA 80 KİŞİ ÇALIŞIYOR

ATO Başkanı Sinan Aygün’ün verdiği bilgiye göre işyerimde 80 kişi çalışıyor. Doğalgaz patlamasından ya da sıkışmasından ziyade oksijen tüpü patlaması da olabileceği iddia edildi.. Hidrolik testlerde sıvı yerine hava kullanılması iddiası da patlama nedenleri arasında sayılıyor…

ANKARA VALİLİĞİ

Ankara Valisi Alaaddin Yüksel OSTİM’de meydana gelen patlamada 4 ölü, 24 yaralı olduğunu bildirdi

İÇİŞLERİ BAKANI: TÜRKİYE’NİN GÖZBEBEĞİ İŞ MERKEZİ

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, OSTİM’de iş yerinde meydana gelen patlamada, 4 kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi.

Bakan Atalay, patlamanın meydana geldiği bölgede incelemelerde bulundu. Atalay, burada yaptığı açıklamada, Ostim’in Türkiye’nin gözbebeği iş merkezlerinden biri olduğunu söyledi.

İş yerindeki patlamanın saat 11.00 dolayında meydana geldiğini ifade eden Atalay, ”Bunun teknik boyutları araştırılıyor, ama şimdi bizim için önemli olan patlama sonucu çok can kaybı olmasın, dileğimiz temennimiz ve çalışmamız bunun için. Maalesef şu ana kadar dört çalışanımız hayatını kaybetti.” dedi.

Ajanslar / Haber 7

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Eylemcilerle sürüceler birbirine girdi / GALERİ başlıklı makalemizde esp, torba ve yasa hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,,, Okunma 03 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!