Özlem Tekin tam bundan 15 yıl önce “Aşk Herşeyi Affeder mi” adlı şarkısıyla insanların görünümüne çıktı. Bu çıkarmış olduğu albüm şarkısıyla bir çok insanı etkilemeyi başarırken, birçok insanıda fiziksel görünümüyle etkiledi. Evet, bugün de ben sizlerle böyle güzel sanatçının fiziksel görünümüne ait bir kaç fotosunu paylaşacağım. Umarım bu fotolarını hiç bir yerde görmemişsinizdir. Çünkü detaylı araştırmalar sonucu elde etmiş olduğum fotolarını paylaşıyorum sizlerde resimlerini paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmını kullanın.

Özlem Tekin Fotoları

sesli sohbet |sesli chat kameralı sohbet | görüntülü chat

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Telefonun ve Radyasyonun İnsana Zararı başlıklı makalemizde Radyasyon Zararları, Radyasyonlu Telefon ve Telefon Kullanmanın Zararı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Ayben Resimleri

Ayben Resimleri

16 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!