Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptığı yazılı açıklamada, dün OSTİM ve İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana gelen patlamalarda yaşamını yitiren vatandaşların ailelerine Belediye Meclisi’nin kararı ile sosyal yardım olarak birer ev verileceğini belirtti.

Gökçek, Pazartesi günü başlayacak Belediye Meclisi’nin Şubat ayı olağan toplantısına bu konuyla ilgili bir önerge sunacağını belirterek, “Patlamada yaşamını yitiren ve evli olan hemşehrilerimizin ailelerine tüm meclis üyesi arkadaşlarımızın da onayı ile birer ev vereceğiz.” dedi. 

CİHAN

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Gazete sahibi matbaa yangınında öldü başlıklı makalemizde ostim 2.ci patlama, ostim faaciası ve Ostim patlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 04 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!