Sanal alemde kendini aşk cambazı sanan kişilikler bayanlarımıza iki güzel cümleyle bayanların gönlünü çeliyor. Oysa bunu zevk haline getirmiş bayanlar bu şahısları hayat alanlarına soktukları gibi büyük tehlikelerde bekliyor olabilir. Sanal aşk iyimidir ?

Sorusuna gelince Evet ve Hayır… Bunlardan kısaca size bahsetmek gerekirse konuya şöyle başlıyım sanalda aşk bulmak kolaydır kolay olduğu kadarda tehlike yaratır. İnternet aşkları, bugüne kadar gördüğümüz aşk ilişkilerimizden daha farklı boyutlar taşıyabilir. Özellikle de gerçekçilik boyutlarının dışına taşabilir. Bu nedenle hayatınızda birtakım sorunlara neden olabilir.

Karşımızdaki kişi size kendini nasıl tanıtıyorsa, anlatıyorsa o şekilde karşımızdaki insanı öyle zannetmemiz yüksek olasılık taşımaktadır. Bir taraftan sizlerin nelerden hoşlandığınızı tespit edip, diğer taraftanda kılıktan kılığa girmesi kolaydır. Evli olabilir belki ama size kendini bekar olarak tanıtıyor olabilir garantisi olmuyan bir çıkışa sürüklediğine dikkat edecek kadar akıllı olmalısınız.

Sanal aşk çok hızlı beslenir ve insan aklında okadar büyütülür. Bazıları sizin aşkınız tarafında olmuyup seks hayatına girmek için sizi kafalıyor olabilir kendinizi ona burada bağlıyarak kazanacağınız birçok şeyler yerine kaybedecekleriniz olur. Ben her nekadar üstü kaplı mesaj yolladıysam umarım bunu okuyanlar o mesajları almıştır.

Yani dikkat! Füze hızıyla başlıyan aşklarınız, Füze hızıyla olup biter ve geriye elinizde tek kalan sizin kırık kalbiniz olabilir…

Vatan AYDIN

Vatan AYDIN, 2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor. Ümit ediyorum ki sitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip, sohbetlerinizi yeni arkadaşlıklarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter YouTube 

Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

ÖZLEDİM SENİ..

ÖZLEDİM SENİ..

12 Ağu 2011
Arkadaş Arama Sitesi

Arkadaş Arama Sitesi

30 Eyl 2010

Yorumlar

Yorumlar(2)
    • yaşar aydın 05 Aralık 2010

      sanal alem tam bir curcuna,devlet bu işe el atmalı,insanların paralarıda duygularıda sömürülüyor,ayrıca felaket bir ahlak çöküntüsü yaşanıyor,bir takım sıkıntılardan dolayı bu illete bulaştım 3 senedir kurtulamıyorum,maddi manevi neler kaybettim bir bilseniz,bu sürede oltaya tek bir hatun takılmadı,belki takıldı gibi ama samimi olmadıklarını anladım,birileri bundan nemalanıyor,birileri sövüşleniyor,bir gün herkes uyanacak ama iş işten geçmiş olacak,unutmayın herkes bir gün ölecek

    • Ahmet cırak 10 Ocak 2017

      Yaşı fark etmez bayan arıyorum ve dürüs ve iyi birisi olması önem gösteririm başımın üstünde gezdirir im benim yaşım 19 20 ye basıyorum aradığım bayan duru mu varlı olması yani zengin olması önemlitir


Sen de Yorumla!