Şanlıurfasporlu yöneticiler, İstanbul’daki Urfalıları maça bekliyor
Şanlıurfasporlu yöneticiler, İstanbul’daki Urfalıları maça bekliyor

Şanlıurfaspor Genel Saymanı Aziz Aslan, İstanbul’da yaşayan tüm Şanlıurfalıları Şanlıurfaspor’un çarşamba günü deplasmanda oynayacağı Eyüpspor maçına davet etti. Şanlıurfaspor’un son haftalarda iyi bir çıkış yakaladığını belirten Aslan, bu çıkışı İstanbul’da oynayacakları Eyüpspor maçında da sürdürmek istediklerini söyledi. İddia programından dolayı bu hafta deplasmanda karşılaşacakları Eyüpspor maçını da çarşamba günü oynayacaklarını vurgulayan Aslan, “Takımımız bu maçta da futbol adına her türlü güzelliği ortaya koyacaktır” dedi.

Son haftalarda elde ettikleri başarıyı sürdürme gayreti içerisinde olduklarını aktaran Aslan, zorlu Eyüpspor maçı öncesi futbolcularının moralinin en üst seviyede olduğunu ifade etti. Sarı-Yeşilli ekibin deplasmanda oynayacağı karşılaşmada İstanbul’da yaşayan tüm Şanlıurfalıları maça davet eden Aslan, “Tüm taraftarlarımızı çarşamba günü Eyüpspor maçında tribünlerde görmek istiyoruz. 41 yılın özlemini bu yıl bitireceğimize canı gönülden inanıyor ve bu uğurda tüm taraftarlarımızın kenetlenmesi ve bugüne kadar gösterilmemiş şekilde daha fazla destek vermesi gerekmektedir” diye ifade etti.

Şanlıurfaspor’un Eyüpspor deplasmanından da puan veya puanlar ile döneceğine inandığını ifade eden Aslan, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu maçtan galibiyet ile ayrılmamız için taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. İnşallah İstanbul’daki taraftarlarımızın desteğiyle Eyüp maçından da galibiyet ile ayrılacağız ve bu galibiyet serimizi sürdüreceğiz”

(CİHAN)

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Yorumlar


Sen de Yorumla!