Saros Körfezi açıklarında balığa çıkan gırgır teknesinin ağlarına takılan 2,5 metre uzunluğundaki camgöz cinsi köpekbalığını il merkezindeki Kayıkçı Balık adlı işyerlerinde sergilediklerini belirten Dinçer Açıkgöz, “Sardalya avlarken ağlara takılan bu dev köpekbalığı güçlükle tekneye çekilebilmiş. 2,5 metre uzunluğunda ve 150 kilogram ağırlığındaki bu balığı bizlerde işyerimizde bir süre sergiledikten sonra Yunanistan’a ihraç ederek satacağız” dedi.

Öte yandan, balık tezgahında dev köpekbalığını gören vatandaşlar ise ellerindeki cep telefonları ile bu devası balığın fotoğraflarını çekti. Bu büyüklükte bir balığı ilk kez gördüklerini belirten vatandaşlar, “Denizde bu balıkla karşılaşsanız ne yapardınız?” sorusuna ise cevap vermekte güçlük çektiler.

 
 

İHA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Erdoğan'ın makam aracı boş çıktı başlıklı makalemizde erdoğan dolmabahçede hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!