İsrail radyosu, bugün toplanan İsrail’in “Sekizler” olarak tanımlanan kabine toplantısında, geçen yıl Mayıs ayındaki “Mavi Marmara gemisine el konulması sırasında meydana gelen hatalar için Türkiye’den özür dilenmesinin gündeme geldiğini” bildirdi. Radyo, bunun operasyonun kendisi veya sonuçları için bir özür olmayacağını ifade etti.

Sekizler’in toplantısında, söz konusu özür biçiminin, Türkiye ile ilişkilerin tekrar eski rayına oturtulması ve Palmer raporunun yayımlanması öncesinde gündeme geldiği kaydedildi ve “Aslında Palmer raporunun, İsrail’in operasyonunun yasal olduğunu vurgulamasına rağmen, gemiye el konulduğu sırada askerlerin yapmış olabilecekleri hatalar ve bu hatalar yüzünden dünya çapında açılabilecek davalara ilişkin endişeler mevcuttur” denildi.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Abdurrahman Önül Medine Gülü başlıklı makalemizde Berat TV İlahileri, Medine Gülü İlahisi 2009 ve Medine İle İlgili Süper İlahi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 28 Tem 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!