Son dönemlerde ismini gündem de görmeye alıştığımız bayan sanatçı+manken hakkında fazla açıklama yapmayacağım. Ama bebek kaybettiğini ve çok yıprandığını eskisi gibi ortalarda görünmediğini buradan söyleyebilirim. Ama ki şu bir gerçek ki eski formuna uzun bir süreden sonra tekrar kavuştu ilerleyen zaman içerisinde tekrardan albüm çalışması falan yapar mı orası bilinmez. Neyse ben bu sanatçıyı fazla yakından tanımadığım için uyduruk şeyler yazmayacağım sizler hayran olduğunu bu bayan hakkında yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Ben sizlerle şu anlık sadece resimlerini paylaşacağım.

Seren Serengil Fotoları

sesli sohbet |sesli chat kameralı sohbet | görüntülü chat

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Telefonun ve Radyasyonun İnsana Zararı başlıklı makalemizde Radyasyon Zararları, Radyasyonlu Telefon ve Telefon Kullanmanın Zararı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Ayben Resimleri

Ayben Resimleri

16 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!