Merhaba değerli Takipcilerimiz merakla beklediniz Google Chrome Çözumu Çözulmuştur. Seslitakil, bireyleri olarak ayne zamanda test edilib sizlere sunmaktayiz arkadaşlar yazdıklarımı iyi okuyup harfiyen yerine getirerek Tamam chrome çözümu ortadan kaldırıyoruz yapmanız gereken  yaptıklarımı uygulamanız.

Google-Chrome-sorunu

Sesli chat google chrome’den Giremiyorum!

Sesli chat google chrome’den neden giremiyoruz!

Sesli chat google chrome’den Giriş Sorunu!

Sesli chat google chrome Sorunu Çözüldü!

Evet şimdi neden google chrome’den Giremiyoruz onada bi aciklık getırmek istiyorum sevgili arkadaşlar aslında Google chrome son güncellemesinden Sonra Güvenlik Grekçesi ile >> Flash, silverlight, ve Java, kullanmakta olduğu durumdan ”NPAPİ ” Hizmeti engellemiştir. şu nedenle misafirlerimiz Seslichat’e yapamamaktadır google chrome misafirler bu sorunla karşilaşmaktadır. Öncelikle Adımlarımı Takip ederek Uygulayınız önce google chrome Sayfanızı acın en Üst Sağda basamak şeklinde olan yere Tıklayıp google Chrome i aktif duruma getirin ve güncelleyin

ßirincisi: chrome’u acin ve adres Çubuğuna >> Chrome://flags/#enable-npapi kopyalayin ve yapiştiriniz sonraki işlemiz

İkinCisi: Daha Sonra NPAPI’yı aktif veye etkinleştiriniz

ÜÇÜNCÜ: işlemimizde  en alt kısımda bulunan şimdi yeniden ßaşlat  ßutonuna tuşlarak Sisteme Giriş yapınız EFET Bukadar Arkadaşlar Gördügünuz Gibi Çok kolay Çok ßasit Sadece Gösterdıgım 3 Secenegide Uygulamanız İyi Sohbetler Diler dileriz..

Hazırlayan : By-BiLinmez

 

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Internet Sansürü başlıklı makalemizde internet cezası, internet cezası ne kadar ve internet sansürü hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 12 Şub 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!