Sıcağa, nem oranının yüksekliği de eklenince İzmirliler havuzlara koştu. Anneler, sıcağa dayanamayan çocuklarını hortumla ıslattı.

İzmir sıcak bir haftayı geride bırakırken yeni haftaya da yakıcı güneşle uyandı. Havanın yakıcı etkisini azaltmak için özellikle anneler çocuklarıyla havuza koştu. “Yanıyorum anne” diyen çocuklarını havuz içinde şapkalarıyla yüzdüren anneler, onları sık sık hortumla serinletti, koruyucu güneş kremi sürdü ve bol bol su içirdi. Meteorolojiye göre İzmir’de hava sıcaklığı pazartesi 37, salı 36, çarşamba 35, perşembe 36, cuma 37 derece olacak.
Mustafa OĞUZ / İZMİR, (DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:,,, Okunma 02 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!