Şırnak’ın merkez İsmet Paşa Mahallesi Şehit Mehmet Esin Caddesi’nde bulunan 2 mobese kamerası direğine dün gece PKK’lılar tarafından yerleştirilen el yapımı patlayıcıyı infilak ettirildi. Şiddetli patlamada direkler devrilirken, mobese kameraları da kullanılamaz hale geldi. Patlamada ölen ve yaralanan olmazken, çevrede bulunan ev ve işyerleri ile araçların camları kırıldı, çok sayıda ev ve işyeri de hasar gördü. Güvenlik güçleri, saldırı sonrası kaçarak kayıplara karışan PKK’lıların yakalanması amacıyla çalışma başlattı.

Kaynak : DHA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Okunma 11 Şub 2016

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!