Yukarıda bulunan başlık eminim bir çok webmaster arkadaşımızın ilgisini çekmiştir. Bu konumuzu açmamın sebebi geçen forum sayfalarında dolaşırken böyle konuya rastladım adamın teki googlenin reklamı nasıl alındığı hakkında bilgi almak istemiş ama kimse bu konuya açıklık getirmemiş bende istedim bu soru cinsi olaya da el atayım ve sayfamda bu konuya çözüm sunayım. 🙂 Hadi bakalım şimdiden kolay gelsin sizlere.
Google Adsense Reklamı Almak:

Aslında google reklamını almak hiç o kadar zor değil yapmanız gereken Google Adsense adresine giriş yaparak sitenizi kayıt yaptırıyorsunuz. Sonra çalışanlarda sitenizi gözden geçirdikten sonra uygunluk raporunu sizin googledeki hesabınıza yolluyor. Ama reklam almak uzun bir zaman alabiliyor mesela 1 ay felan sürebiliyor. Sonra hesabınız açıldıktan sonra size verilen reklam kodlarını sayfanızın gösterişli yerlerine yerleştiriyorsunuz ve yayın hayatına başlıyorsunuz. Sakın şunu unutmayın google reklamlarınızı kendi bilgisayarınızdan tıklamaya kalkışmayın aksi takdirde hesabınızda para yerine zırnık görebilirsiniz. 😆 Kendi adınıza google’den hesap açmayı unutmayınız.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan 'Ses Perdesi' Tarık Akan'la açıldı başlıklı makalemizde ses perdesi, tarık akan ve yeşilçam hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(1 )
  • Google Reklam Vermek İstiyorum 18 Haziran 2011

   Öncelikle verdiğiniz bilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Ben bu işlerde yeniyim acaba bu işlerde bana yardımcı olabilecek bir şirket yada site önerebilirmisiniz.
   şimdiden çok teşekkür ederim.
   İyi günler.


Sen de Yorumla!