Size bugün insanlar tarafından yakından çok ilgi gösterilen programdan bahsetmek istedim. Başlığımızda okumuş olduğunuz gibi bunun ismi “Skype” bu programla; Dünya ülkelerinin herhangi noktasında bulunan sevdiklerinizle ücretsiz sesli görüşmenize olanak sağlayan küçük bir yazılımdır. Ücretsiz olmasıyla kalmıyor hizmette kusursuz olmaya çalışıyor. Diğer bir özelliği de sabit telefon hatlarını ve cep telefonlarını ucuz ücretli aramanızı sağlıyor. Yani kısacası her bilgisayara lazım programlardan biri indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayın.

Skype Programını İndirmek İçin Tıkla ♣ Kurulum : Aslında programı kurmak o kadar zor değil yapmanız gereken masa üstüne indirmiş olduğunuz Setup.Exe dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelen bütün seçeneklere Next(ileri) butonlarını tıklayarak tamam deyip son işlem olarakta Finish deyin hepinize geçmiş ve hayırlı olsun

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Etiketler: Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Internet Sansürü

Internet Sansürü

12 Mar 2014
En Gerçekçi Oyun

En Gerçekçi Oyun

05 Şub 2014
Seçmeli Dövüş

Seçmeli Dövüş

22 Oca 2013

Yorumlar


Sen de Yorumla!