Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, “Arkadaşlar Süper Lig’den 5-6, Bank Asya 1.Ligi’nden de 6-7 takım küme düşebilir. Süper Lig 18 takımla başlayacak” dedi. Bir diğer kulis bilgisine göre ise federasyon tarihi bir karar almak için hazırlık yapıyor.

Futbol Federasyonu’nun dün Bank Asya 1. Lig’e yer alan kulüplerin başkanlarıyla yaptığı toplantıda ilginç diyaloglar yaşandı. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar önce kısa bir konuşma yaptı ve başkanlara toplantıya katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Türk futbolunun tarihindeki en kaotik ortamdan geçtiğinin altını çizen Aydınlar, bu dönemi hep birlikte en az zararla atlatmak için çaba sarfettiklerini söyledi.

Hürriyet’in haberine göre toplantıda şu konuşmalar geçti:

– Arkadaşlar, bu sezon Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig kesinlikle 18 takımla oynanacak.

Bu sözler Bank Asya 1.Lig kulüp başkanları arasında heyecan yarattı. Öyle ya, eğer Süper Lig’den 5-6 takım düşerse kendilerinin de bir üst lige çıkma ihtimali vardı. Ama bu beklenti az sonra hayal kırıklığına dönüştü.

– Arkadaşlar Süper Lig’den 5-6, Bank Asya 1.Ligi’nden de 6-7 takım küme düşebilir.

Aydınlar bu konuda soruların hepsini yanıtsız bıraktı.

– Kimler düşebilir, kimler çıkabilir size söyleyemem.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Yorumlar


Sen de Yorumla!