Hakkari’nin Şemdinli ilçesinin Altınsu köyündeki Atatürk İlköğretim Okulu, gece bir grup PKK’lı tarafından ateşe verildi

Çatışmaların ve operasyonların devam ettiği Hakkari’nin Şemdinli ilçesine 1 kilometre uzaklıkta bulunan Altınsu köyündeki Atatürk İlköğretim Okulu yakıldı.

Saat 01.00 sıralarında gelen bir grup PKK’lı, okulu ateşe verdikten sonra kaçtı. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

850 öğrencisi bulunan 3 katlı okulda büyük maddi hasar meydana gelirken, olaydan sonra kaçan PKK’lıların bulunması için de bölgede operasyon başlatıldı…

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Yusuf Hayaloğlu hayatı başlıklı makalemizde Allahtan rahmet diliyoruz Yusuf Hayaloğlu, sevilen sanatçı Yusuf Hayaloğlu ve şiirlerın babası Yusuf Hayaloğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar


Sen de Yorumla!