Minsk’te 19 Haziran’da yapılan Miss Belarus 2016’da birincilik tacını giyen üniversite öğrencisi Polina Borodacheva, tatilini geçirmek üzere Kuşadası’na geldi. Amara Sealight Elite Hotel’de kalan Belarus’lu güzel model, gazetecilerle sohbet ederken yarışmada birinciliği beklemediğini söyledi. Bir anda şöhret olmanın kendisi için zor bir süreç olduğunu söyleyen güzel model, şöyle dedi:

“Yarışma sonucu; benim için hoş bir sürpriz oldu. Yapı olarak çok mütevazı kişiliğe sahibim. Bir gecede, bir anda popüler olmak biraz zorladı beni. Alışmam biraz zaman aldı. Hayatımda birçok şeyi değiştirmek ve dikkatli olmam gerekiyor artık. Dünyaya ve insanlara bakış açımda daha dikkatli olmam gerektiğinin farkındayım. Erkeklerin doğal olarak ilgileri arttı. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da Türkiye’de olduğumu fotoğraflarla belirttim. Birçok Türk erkeği buluşma teklifinde bulundu.”

“DARBE GİRİŞİMİ KORKUTTU”

Tatil için daha önce gelmeyi programladığını ancak, darbe girişiminin kendisini ürküttüğünü söyleyen Polina Borodacheva, şöyle devam etti:

“Yarışma sonrası Türkiye’ye geleceğim zaman darbe girişimi oldu. Doğal olarak daha önce Türkiye’de bulunmadığım için korktum. Burada neler olduğu hakkında tam olarak bilgi sahibi olmamakla birlikte, birçok insanların öldüğünü televizyonlarda gördüm. Bu bende korku ve endişeye neden oldu. Fakat burada herhangi bir olay ya da tedirgin edecek bir şey görmedim. Türk insanı çok sevecen ve çok sıcak. Çok güzel karşılandım. Ülkeniz çok güzel ve kendimi cennette gibi hissediyorum. Doğası insanı ve denizi süper.”

Türkiye ve Rusya arasındaki gelişmelerin sevindirici olduğunu söyleyen güzel model Borodacheva, “İki ülkenin de menfaatlerine dayalı bir ilişkisi var. Mutlaka bu ilişkilerin ileri aşamalara taşınması gerekir. Vize sorunu da kalktığı için ülkemizde daha çok insan Türkiye’yi ziyaret etme olanağı bulacak. Şuan gelmeye başladılar ve önümüzdeki süreçte bu daha da çoğalacak. Türkiye ile Rusya arasındaki gelişmelerin olumlu yönde gelişmesini umuyor ve diliyorum” dedi.

Latif SANSÜR/KUŞADASI(Aydın), (DHA)

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Mikonos değil Bodrum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Okunma 14 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!