Galatasaray’daki ‘tartışmalı’ toplantı sonrası Terim’in ‘istifayı’ düşündüğünü gören Albayrak, Aysal’ı aradı “Başkanım hemen gelin. Terim bırakabilir” dedi. Aysal, acilen Florya’ya koştu, “Sen ve komitenin arkasındayım” diye konuştu. Terim de “Bunu niye toplantıda söylemediniz?” diye sordu!

Florya’da gergin günler yaşanıyor. Gerilimin perde arkasını Habertürk spor yazarı Halil Özer yazdı. Peki neydi hocayı bu kadar kızdıran ve yönetimi karıştıran olay? İşte gerilimin perde arkasında yaşananlar:

SEDAT DOĞAN: SİZ FAZLA PARA HARCADINIZ
Aslında bir olay yaşanmadı. Bir gecede bir yönetim toplantısında birkaç olay birden oldu. Her şey yönetici Sedat Doğan’ın toplantı sırasında yönetim kurulu üyelerine geçen yılki futbol şubesi ile bu yılki futbol şubesinin harcadığı paraları karşılaştıran hesapları dağıtmasıyla başladı. Yani Sedat Doğan “Siz fazla para harcadınız. Melo’ya ve genel olarak tüm oyunculara bu kadar para verilir mi?” diye futbol şubesine hesap soruyordu. Ve Doğan’a, Adnan Öztürk de destek çıktı. Transferlerde son sözü başkan Ünal Aysal söylüyordu. Yani her transfer için onun ‘okey’i alınmıştı. Buna rağmen böyle bir durum karşısında Aysal’ın hiç ses çıkarmaması herkesi şaşırttı.

‘TRANSFERLERİ BAŞKAN BİLİYOR’
Futbol şubesini oluşturan Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak, Celal Gürcan ve Ali Gürsoy yanıt vermesi için önce başkana baktılar. Ancak hiçbir ses çıkmadı. Bunun üzerine Dürüst devreye girdi “Biz bu transferleri başkana sorup yaptık. Başkan da burada. O zaman niye konuşuyorsunuz? Biz 15 milyon dolara da takım kurardık. Gelirken bu sizin söyleminiz değil miydi? Yani başkan büyük takım kuracağız demedi mi? Biz de onun için çalışıyoruz.” dedi. Bu sözler karşısında Adnan Öztürk ve Sedat Doğan hiç sesini çıkarmadı. Ardından Ali Dürüst şöyle devam etti: “Peki Adnan, Drogba olayını çıkaran sen değil misin? Şimdi transferlere pahalı diyorsun. Transferlere harcanan para önemli değil. Onlardan verim alalım siz buna dua edin!!

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Etiketler:, Okunma 29 Tem 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!