Terramycin merhem aslında tüm hepimizin bildiği bir kremdir. Her türlü ciltte bulunan kuruluk, yara, kabuklanma, çizik ve buna yakın ciltte oluşan yaraları hemen tedavi edecek tek krem olan Terramycin’in fiyatıda bütçeye çok uygundur. Genellikle yazdığımız o durumlarda doktorlar bu merhemi yazarlar ve gerçekten de yaranın 2-3 gün içerisinde geçmesine yardımcı olur. Hatta kremi kullananlar böyle durumlarla karşılaşan kişilere tavsiye ederler. Eğer sizlerde bu durumla karşı karşıya kaldıysanız Terramycin kullanmakta fayda vardır. Tabiki teşhis koymak olmaz ama eğer ciddi bir yara varsa doktora başvurmanızda doğru seçim olur.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Google Pagerank Sorgulama Siteleri başlıklı makalemizde Pagerank Ölçer, PageRank Sorgulaması ve Pr Öğrenme Adresleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(8)
  • sinan aykac 23 Temmuz 2013

   evet benimde böle durumum oldu parkta kuzenimgile gitmiştik cocuklar bizi basketbola davet ettiler bizde tamam dediik macı mac 12-8 bitti ve biz kazandık cocuklar vay a*ına k*yum sende lebron james cıktın dedi sende sen kime küfrediyon amip dedim ve cocuğa sağlı sollu daldım sonra cocukda bişi yapamayınca yüzümü cizdi bu merhemi az önce de babam eczaneden aldı inşallah işimi görür

  • Kadir 21 Eylül 2014

   dün motosiklet kazası yaptık sadece avucum bide parmağım yüzüldü biraz derin yarayı tetrityot ile temizledim ve terramycin sürdüm ve yarayı kapatmadım ama sürünce kremi çok yakıyor ve sulanıyor neden olur?

  • Mehmet 18 Şubat 2015

   arkadaşlar yüzümde yara izi var daha yeni sürdüm ve her gün süreceğim sizce izi geçirir mi?

  • marwan 23 Nisan 2016

   Bu merhemi satın almak istiyorum nasıl alabilirim

  • cabbar 17 Temmuz 2016

   bu kremi bulamıyorum eczanelere bir iki tane geliyormuş 2 ayda bir bulunmuyor bilen biri varsa lütfen yerini soylesin ayagmda yara var sadece bu krem işlştryor

  • Batuham ışık 24 Haziran 2017

   Arkadaşlar yüzümde tırnak yarası var bu kremi sürsem geçermi ?


Sen de Yorumla!