Bir çok filmde, dizide görmeye alıştığımız güzel manken Tuğba Büyüküstün’ü tanımayan yoktur herhalde! Güzelliğiyle adeta insanı kendine aşık ediyor ve çok güzel bir fiziksel görünüme sahip. Zaten birazdan ekleyeceğimiz bir kaç resimle sizlerde bizlerle aynı görüşlere sahip olacaksınız. Böyle güzelim Türk bayanı görüpte yorum bırakmamak gerçekten acizane bir durum diyebilirim. Çünkü o kadar berrak bir güzelliği var ki ben diyorum ki resimleri gördükten sonra sizde yorumlarınızı bırakın. Bakalım sizlerin bu güzellik hakkındaki düşünceleri ne olacak.

Tuğba Büyüküstün Fotoları


sesli sohbet |sesli chat kameralı sohbet | görüntülü chat

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Telefonun ve Radyasyonun İnsana Zararı başlıklı makalemizde Radyasyon Zararları, Radyasyonlu Telefon ve Telefon Kullanmanın Zararı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Ayben Resimleri

Ayben Resimleri

16 Şub 2011

Yorumlar

Yorumlar(6)
    • utku 25 Nisan 2012

      canan gönül çok kıskanmışın bea 🙂

    • Haluk Güngören 29 Aralık 2013

      Tolstoy un anna karanina sı .bu karaktere çok iyi gider.mümkün olsa bu role tavsiye ederim .kendisini çok beğeniyorum duruşu, tavırları,gülüşü,ağlaması,hepsi güzel.


Sen de Yorumla!