GSM şirketleriyle rekabete giren türktelekom, kullanıcılarına sınırsız konuşmaları için kampanya yarattı ve basına tanıtılan kampanyanın detayını aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Aşağıda bulunanlara fazla aldanmayın sizlerin gene kullanıcı olarak turktelekom müşteri hizmetlerini aramanız önerilir.( 444 14 44)
Şehiriçi + Şehirler Arası = Sabit 62 TL

Türk telekom sürekli telefon kullanan müşterileri için diğer şehirleride araması sabit ücret kampanyasınıda çıkardı. KDV,ÖİV dahil herşey sadece 62 TL olarak faturalara yansıyor.
Sınırsız Şehir içi Görüşme = 55 TL

Şehiriçi görüşmelerin kampanyalarından yararlanmanın maliyeti okadarda fazla değil dilediğinizce görüşme yapabilirsiniz. Bununda aylık faturalara yansıyan ücreti KDV, ÖİV dahil hepsi 55 TL’dir.
Sınır Yok Deselerde Sınırı Var

Türk telekom yetkilileri ne kadar sınırsız tarife desede dikkatli incelendiğinde aylık 3000 dakika şehiriçi ve şehirlerarası limiti koyulduğu dikkati çekiliyor. Bütün bunların kapsamlı bilgisini almak içi müşteri temsilcisiyle irtibat kurun eminimki onlar sizlere bu işlerin basit yöntemlerini sunucaklar. Sizlerinde bu kampanyadaki görüşlerini öğrenmek isterim yorumlarınız bizler için değerli bir o kadar da önemlidir.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Yorumlar


Sen de Yorumla!