Selam ALeyküm..!

tumblr_nm8wqiMYst1t5hw6ko1_500

     Sitemiz   2008 den beri aktif olarak sanal hayatına devam etmektedir.Ve bu zaman zarfı icerisinde  ilk günden itibaren  görüşünü ve duruşunu asla değiştirmedi. Bizler Şeyh şamilin torunları Alparslan Türkeşin askerleriyiz..

Sitemizde  Kesinlikle Kurtce  paylaşımlar ve Ülkemize Bölücü  şerefsizlerin propagandasını yapmak maksadıyla  gelenlerin girmesi ve paylaşımlar yapması hem yasak hemide girmesine izin vermeyiz..

Çünkü bu şerefsizler bayrak nedir bilmez.Vatan nedir bilmez,Birlik nedir bilmez,kardeşlik nedir bilmezler.Bildikleri kalleşliktir,bölücülüktür.

      Sitemizde Türkiyem Odamız daimi olarak hep acıktır. Ülkücü Sesli Site denince akla  ilk bizler geliriz.. Dava  yoldaşlarımızıda aramızda görmekten onur duyarız..

ALLAH Türkü Korusun..!

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Blog Makale Nasıl Yazılır başlıklı makalemizde blog ve makale hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!