Üniversite hayatını bilmeyenler için hazırladığımız bu sayfada çok eğleneceksiniz. Çünkü birazdan bir üniversite öğrencisinin ve öğrencilerinin nasıl bir ortamda zamanını geçirdiğini göreceksiniz. Gerçekten öğrencilik hayatının zor şartlar altında ilerlediğini ve aksiyonlu zamanlar geçirildiğini emin olun bu resimler çok iyi anlatıyor. Bu resimlere göz attıktan sonra düşüncelerinizi yorum olarak aşağıda paylaşabilirsiniz. Eğer şu var ki sizde üniversite öğrencisiyseniz lütfen yorumlarınızda öğrencilik hayatının nasıl olduğu hakkında açıklamalarda bulunabilirsiniz.

Funda KURT

Acsesini.Com Blog Editörü..

Bir önceki yazımız olan Abdest Nasıl Alınır ? başlıklı makalemizde Abdest Almak, Abdest Nedir ve Abdest Niyeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(5)
  • CILGIN 04 Ekim 2010

   bunu diyen senmisin kıs funda gece gündüz sen nettesin :))
   önce kendini tadavi ettir:))

   • FuNDa
    FuNDa 04 Ekim 2010

    Demek ki neymiş abi… 😀 Benim dediklerim yapılsın,YAPTIKLARIM YAPILMASIN… :))))

  • so so 11 Nisan 2012

   ben şu an ankarada bi özel ünide okuyorum pişmanım geldiğime eşke tercih vermeseydım burssuzum ve ortamı pis benım gıbı terbiye görmuş insanlar yapamaz gelelim konuya ben üniversiteye gitmiyorum sanki ana okulu ama bırakacam devlet üniversitne geçecem inş (psikolloji)
   devlet gibi üni yok çünkü okula baktıgında çalıştıgın terleri gorursun yok eger ailenın parasıyla gidiyorsan işte o zaman ………… bence


Sen de Yorumla!