MP3 müziklerinizi çok kolay şekilde çalmanıza yardım eden ve herkesin bildiği Winamp programının yeni Türkçe full sürümü mevcut. Eskiden İngilizce menü yüzünden çoğu insanımız kullanmakta sıkıntı çekiyordu şimdi ise hala herkes yabancı dil destekli Winap programlarını indiriyor bende bu sayfamı açmamdaki tek amaç hem bilgilendirmek hem de işinizi kolaylaştırmak istedim. Aşağıda vermiş olduğum linki tıklayıp bilgisayarınıza Tr Winamp programını indirebilirsiniz. Linkte sorun yaşarsanız lütfen bana bildirin.

Türkçe Winamp Programını İndirmek İçin Tıklayınız ♣ Kurulum: Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz exe dosyasını çalıştırıp karşınıza gelen bütün seçeneklere evet deyip tamama tıklamanız başarılı şekilde kurulum yapmanıza yetecektir. Hayırlı olsun.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Benzer Yazılar

Internet Sansürü

Internet Sansürü

12 Mar 2014
En Gerçekçi Oyun

En Gerçekçi Oyun

05 Şub 2014
Seçmeli Dövüş

Seçmeli Dövüş

22 Oca 2013

Yorumlar


Sen de Yorumla!