Tema İsmi: Blue Mag 1.0 Tr
Tema Sahibi: Karan Khatri
Orjinal tema : Blue Mag 1.0
Türkçeleştirme: wordpress.gen.tr

organic_moss
Orjinal tema Önizleme : Orjinalini buradan önizleme yapabilirsiniz.
Türkçe Önizleme: Türkçe demosunu buradan önizleme yapabilirsiniz.
Yazılarda Resim (Otomatik boyutlandırılmış)
Temada en üstte başlık bölümüne  reklam yerleştirilebilir. (Header)
SEO Optimasyonlu
WordPress 2,7 uyumlu
Yorumlarda cevap vermeli
Manşet featured bölümüne göstermek istediğiniz katagoriyi ekleyiniz.
Tema wordpress 2.7 sürümünde sorunsuz çalışmaktadır.
Tema için gerekli  eklenti Flickr RSS Plugin indirdiğiniz tema içinde plugin klasörü içerisinde mevcuttur. Flickr RSS Eklentisini wp-content>plugins klasörü içerisine atıp eklentiler bölümünden aktif ettikten sonra Flickr Rss ayarlar bölümünde kullanıcı numaranızı girip kaydederseniz resimleriniz sağdaki bölümde gözükecektir. 
Temanın önizlemelerindeki gibi gözükmesi için resimlerinizi mutlaka kendi sunucunuzdaki wp-connet klasörüne yüklemeniz gerekmektedir.
Temanın üst kısmındaki manşete isterseniz featured content gallery entegre edilebilirsiniz. Daha kullanışlı ve güzel oluyor. İsteyen arkadaşlar wordpress featured content gallery eklentisini indirip deneyebilirler.
Bu güzel magazin haber temasını güle güle kullanın. Emeğe biraz saygınız varsa Türkçe çeviri linkini değiştirip, başkası çeviri yapmış gibi göstermeyin lütfen.
Tema hakkında düşünce ve görüşlerinizi sitemizin yorum bölümüne yazabilirsiniz.
Tema indirme adresi: Temayı buradan indirin
Rar şifresi: www.wordpress.gen.tr

Kaynak:www.wordpress.gen.tr

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Gaziantepspor - Galatasaray başlıklı makalemizde galatasaray ceyrek final, Gaziantepspor - Galatasaray canlı izle ve Gaziantepspor - Galatasaray maçını izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

WordPress Portal Tema

WordPress Portal Tema

14 Şub 2014

Yorumlar


Sen de Yorumla!