–>

Ilk önce sag alt kösede saat`in yanindaki hoparlor  simgesine çift tiklayarak

 

                                        deneme

 

Ses Ayarlarini Açin Ve Üstten Seçeneklerden Özerliklere Girin Burada Önce ÇALMA Sonra KAYDETME Bölümündeki Altta Görünen Kutucuklarin HepsiniIsaretleyerek TAMAM Deyin

 

      ses2

 

Bu yaptigimiz Islemlerden sonra Kapali OLan Diger Özerlikler Açilmis Olacaktir Altaki Resimde Görünen Stereo mix`i Isaretleyin Bu Sekilde Ayni anda Hem Konusup Hem Müzik Çalabilirsiniz IM Den Ve MSN Den Karsilikli Sesli Görüsmelerde Seste Bozulma Ve Yanki Olmamasi Için Buradaki Ayarda Gerektiginde Mikrofonu Seçiniz

 

ses3

 

Artik Winamp Media Player Vb Müzik Programlari Ile Çaldiginiz Parçalari Odanizda Bulunan Arkadaslariniza Kaliteli Bir Sekilde Dinletebilirsiniz.

Hazırlayan : PCkopat

Vatan AYDIN

Vatan AYDIN, 2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor. Ümit ediyorum ki sitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip, sohbetlerinizi yeni arkadaşlıklarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter YouTube 

Bir önceki yazımız olan Speakychat Yeni Görünümü başlıklı makalemizde acsesini, görevler ve sesli chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Yorumlar(4)
  • Vatan AYDIN
   Vatan AYDIN 10 Haziran 2012

   Sorununuzu tam olarak anlayamadım acıklayıcı sekilde yazarsanız yardımcı olmaya calısırım ..

  • vedat 24 Ağustos 2012

   sesimiz gelmiyor nasıl yaparız tam olarak anlamadım

  • asdfg asdfrgt 04 Nisan 2013

   Ya sol alt köşede öyle bir simge yokki

   Ses yok diyoruz ona tıkla diyorsunuz.!


Sen de Yorumla!