Yay Burcu ( 22 Kasım – 21 Aralık ) :Yayların kavrama yeteneği olduğundan her işin üstesinden gelebilirler. Dikkat etmeksizin riske atılmayı severler ama yapmış olduları hatalardan dersler çıkarmasını da bilirler. İnsanlara sıcaklığından ve iyimserliklerinden dolayı arkadaşlık çevresini genişletebilirler. Özgürlüğe aşırı düşkün olduklarından dolayı emir alarak çalışmayı sevmezler. Patavatsızlıklarıyla ve dikkatsizlikleri ile tanınırlar. Çok çabuk sinirlenirler ve kısa sürede sakinleşmesini bilirler asla kin tutmazlar. İnsanlara karşı duyarlı olduklarından hemen iletişim bağı kurabilirler. Eğlenmeyi, seyahet etmeyi, keşfedilmemiş konuların araştırmasını yapmayı seviyorlar. Yay’lar bir çok konuyla ilgilenirler, bununda sebebi bilmediklerini öğrenme meraklarındandır. İlgisini çekmeyecek konulardan çok çabuk sıkılırlar ve sıkıntılarını belli etmekten kaçınmazlar. Yaylarda açık havada spor yapmayı tercih ederler ve her zaman fiziksel yapı olarak sağlamdırlar.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!