Yengeç Burcu ( 22 Haziran – 22 Temmuz ) : Aşırı alınganlar, sorumlusu oldukları işin bilincindedirler. Çevresindeki insanlarında sorumluluk sahibi olmasını beklerler. Ayrıntılara önem verirler ve düzenli bir disipline sahip oldunları için işlerini her zaman başarıyla sonuçlandırırlar. Aşırı konuda duygusallar ve duyarlılık sahibi kişilerdir. Kendi bedenlarini rahat hissettiklerinde yardımsever, sıcakkanlı ve anlayışlı olurlar. Amaki ortada hiç bir neden, sebep olmadan alıngan ve somurtkan olabilirler. Arkadaş çevresine değer verip sevmeleri yüzünden arkadaşlarına bu olayı yansıtmazlar. Sabır sahibi olan yengeçler tartışmadan ve eleştiriye maruz kalmaktan hoşlanmazlar. Alınganlıkları yüzünden bir olaya çok çabuk kırılabilirler, kıran kişileri kolay kolay affetmezler. Kendilerine sergilenmiş hareketleri çok çabuk unutmazlar. Verecek oldukları tepkiler mantıklı değil duygusaldır. Aile üyelerine aşırı düşkündürler, evcimenler. Hassas bir yapıya sahip oldukları için depresyon eğimlidirler.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Arama Sitesi başlıklı makalemizde arkadaş arama, arkadaş bul ve arkadaş edin hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: Okunma 01 Eki 2010

Benzer Yazılar

Aslan burcu kadını

Aslan burcu kadını

03 Ağu 2011
Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

03 Ağu 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!