İstanbul Büyükşehir Belediyesinin açıklamasına göre, 15 Şubatta Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Yeni Galata Köprüsü’nün mesnet, kiriş ve kilitlerinin yağlanması çalışması ile köprünün deniz trafiğine açılma işlemi yapılacak.

Bu nedenle köprü, 01.30–04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine tamamen kapatılacak. Köprüyü kullanacak araç sürücüleri, 01.30-03.30 saatleri arasında Atatürk Köprüsü’nü, 03.30–04.30 saatleri arasında da her iki köprü de deniz trafiğine açık olacağı için Haliç Köprüsü’nü kullanabilecek.

AA

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Google+ YouTube 

Bir önceki yazımız olan Balyoz tutuklularının eşleri yol kapattı başlıklı makalemizde balyoz darbe planı ve darbeciler yol kapattı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 13 Şub 2011

Yorumlar


Sen de Yorumla!