Festivalin direktörü Umut Kuzey, %100 müzik sloganı ile yola çıkan festivale büyük ilgi gösteren binlerce müziksevere bir jest olarak festivale bir gün daha eklemeye karar verdi. 24 Ağustos çarşamba günü açılışı gerçekleşecek festivalin ilk gününde Türk rock ve pop müzik dünyasının usta isimleri ile muhteşem bir kadro bizi bekliyor.

Bir çok yabancı festivalde yer alan usta yorumcu Selda Bağcan & Boom Pam, Bülent Ortaçgil, Kurtalan Ekspres, İskender Paydaş, Ünlü, Moğollar ve Flört grupları festival eklenen diğer isimler.

Aynı zamanda, Rockstar enerji içeceği sponsorluğunda kurulan Keşif Sahnesi’nde Türkiye’den katılan yerli gruplar ile birlikte,Yunanistan, Almanya ve Kıbrıs’tan da amatör, profesyonel gruplar festivale renk katacak.

Milyon yapım tarafından, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan, Edremit Belediyesi desteği ve Kral pop tv medya sponsorluğun da ‘deniz kum güneş ve yüzde yüz müzik sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivaline bütün müzikseverleri bekliyoruz.

Vatan AYDIN

2008 yılından bu yana Acsesini.Com sitesinin sahibiyim. İnsanlarla güncel konuları paylaşmak ve sitem üzerinde insanları eğlendirmeye yönelik etkinlikler beni mutlu eden şeylerin başında geliyor.Ümit Ediyorumkisitemin sohbet odalarında da doyunca eğlenip,sohbetlerinizi yeni arkadaşlarınız ile en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz.

Facebook Twitter Google+ YouTube Skype 

Bir önceki yazımız olan You Kill Me başlıklı makalemizde 2007, Beni Deli etme HD İzle ve Beni Deli etme İndirmeden İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, Okunma 02 Ağu 2016

Yorumlar


Sen de Yorumla!